Attax - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Attax hard rock-metal / Plzeň

„Temno live!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

5 let a nic míň!

Upraveno:

S klukama jsme si dali jedno předsevzetí, a jelikož máme strach, že bychom ho asi dlouho nedodrželi, tak to raději rozjedeme hned první den roku 2016.
Někteří již vědí, někteří tuší, někteří to spočítají, každopádně pro nás je letošní rok významný z důvodu 5 let fungování kapely Attax!
My si chceme tyto narozeniny náležitě užít, a proto jsme rozhodli uspořádat speciální narozeninový mejdan, na kterém se pokusíme ukázat, co se za 5 let událo a pozveme si k tomu i několik hostů. 
Další podrobnosti budou postupně přidávány a vy se už teď můžete těšit na parádní akci ;-)PF 2014

Přátelé, kamarádi, fanoušci, fanynky, posluchači, rodinní příslušníci, spřízněné paní a milenky celá kapela Attax vám všem přeje do roku 2014 mnoho úspěchů, klidu a štěstí. Ať vás neustále baví poslouchat správnou muziku a navštěvovat koncerty, bez toho by naše práce neměla moc velký smysl. My zase na oplátku zkusíme někdy okolo léta 2014 vytvořit nějaký menší počin ve studiu. A to hlavní! Mějte se rádi alespoň tak jako Joska s Benym (a to nejsme žádní hipísácí)! Ať se daří

PF2014