Attax - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Attax hard rock-metal / Plzeň

„Temno live!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hard ´n´ Heavy

Bio a historie

Kapela ATTAX vznikla na jaře 2011, kdy Honza a Pepa rozpustili svoji předchozí kapelu a chtěli začít znovu. Jako druhého kytaristu oslovili kamaráda Michala a jako baskytaristu si vyhlédli Ondru Valentu se slovy : "Sežeň si basu a nauč se hrát, od teď jsi s námi v kapele" :lol: . Kapela se pustila do zkoušení převzatých písní a snažila se i o vytvoření vlastnícho repertoáru. První koncert proběhl 27. září 2011 v  klubu Music Sklep ve Spáleném Poříčí. V květnu 2012 byla ve studiu SM Records nahrána trojice skladeb pro demo, v červnu proběhl vlastními silami mastering, a 20. července bylo toto demo slavnostně pokřtěno. V součastnosti ATTAX pokračují ve skládání vlastního materiálu a pilování živého vystupování.