Atheist´s Faith - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Atheist´s Faith metal / Hýskov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • No Faith!
  Sen
 • Ďábel sám
  Sen
 • Sen
  Sen
 • Hudba přítomná
  Sen
 • Strach nám sílu dává
  Sen
 • Zoufalé tváře
  Sen
 • Instrumental 02
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Míša - zpěv

Tomáš - kytara

Honza - kytara

Csaba - baskytara

Míra - bicí

Bio a historie

5.8.2014 – se nezávazně sešli na zahradě pod pergolou Honza s Tomášem, že by si jen tak zahráli na kytary. Po zhruba dvouhodinovém hraní se dohodlo další setkání. Po několika hraních slovo dalo slovo a vytvoření kapely bylo na spadnutí.

16.9.2014 – večer při sprchování vznikl název Atheist`s Faith. Proč zrovna tento název? Z názvu je cítit jakási síla kterou metalová kapela potřebuje a kromě toho i ateisté mají svoji víru.

14.10.2014 – byl přijat bubeník Milan, který postupem času přestal vyhovovat našim představám a proto…

17.12.2014 – se přišel podívat na “zkoušku” bubeník Míra, s tím že si nás poslechl a že příští zkoušku dorazí a zkusíme to spolu. Po pár taktech bylo rozhodnuto a Míra se stal členem kapely.

25.3.2015 – po spoustě inzerátech na hudebním bazaru, facebooku, a dalších stránkách se nám ozval baskytarista Csaba. Dorazil na zkoušku aby si nás poslechl a na konci zkoušky jsme se domluvili na další spolupráci.

19.4.2015 – znovu po spoustě inzerátech se nám ozvala zpěvačka Míša, která byla pozvána na zkoušku a po několika písničkách jsme se dohodli s ostatními členy, že jí přijmeme.

11.8.2015 – kvůli vzdálenosti a vzrůstajících obavách ze zpěvu stávající zpěvačky (barva a poloha hlasu) byla přes Míru kontaktována zpěvačka také Míša, která byla pozvána na zkoušku a po prvních tónech bylo rozhodnuto.