Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Apettyt big-beat-rock / Mladá Boleslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Láska s nenávistí - zkušebna 2013 603 ×
  • Pohodlně otupělý - zkušebna 2013 444 ×
  • Tygří pohled - zkušebna 2013 384 ×
  • Hrát podle pravidel - zkušebna 2013 291 ×
  • Ptám se proč - zkušebna 2013 291 ×

Novinky

Zase zkoušíme ve svém

Loni v létě jsme z provozních důvodů museli vystěhovat zkušebnu a půl roku jsme se plácali v nejistotě, kam složíme hlavy, resp. kapelní aparát. Díky pochopení a vstříctnosti jedné dobré víly jsme opět "ve svém" a můžeme zase radostně hoblovat.

Tož vzhůru do další Apettytí sezóny.


Opět v plné síle

Upraveno:

Jelikož v posledních 2 letech členy Apettytu trápily poměrně závažné zdravotní problémy, vystupovali jsme po tu dobu spíše sporadicky. Taková zlomená ruka, nefunkční záda či srdeční trable, na které nezabírá ani Jim Beam, ani Mr.Bean, ale musí je řešit kardiochirurgové, elánu do hraní moc nepřidají. Bohužel náš "tichý patron" Tom Petty takovou kliku neměl.

Kapelní život ale v tomto složitém období neskončil, jen se někteří členové více věnovali dalším muzikantským aktivitám: stavění skvělých elektrických kytar (MMG Custom Guitars), skládání a nahrávání scénické hudby pro Divadýlko na dlani, natočení autorského CD se zahraniční účastí, vystupování s jiným kapelami... Teď už jsme ale opět v plné síle zpět; kompletní, s novou energií a s novým repetroárem. Během zimy jsme z aparátů ve zkušebně vyhnali pavouky, abychom se v létě zase mohli objevit na pódiu. A čase určitě nahrajeme pár nových demáčků se zvukem 2018.


Změna za mikrofonem

Od posledního zápisu už uběhlo poměrně dost času, ale v jádru se nic mimořádného nedělo. Dle časových možností jsme odehráli pár fajných koncertů i soukromých akcí.

K podstatné změně došlo až před koncem roku 2014, kdy Eliška přivedla na svět dcerku Jůlinku, takže kvůli její mateřské zaneprázdněnosti jsme museli kapelní aktivity omezit. Abychom nezlenivěli, nabídli jsme osiřelý mikrofon naši kamrádce Tíně, se kterou se známe z jiných muzikantských projektů (The Light, Epilog) a která v Apettytu již i zaskakovala. Během léta jsme vystoupili jak s Eliškou, tak s Tínou a teď nás 5.12. na Rožátově čeká s Tínou boleslavská premiéra. Určitě to bude skvělá akce, takže se samozřejmě těšíme jak na muziku, tak fanoušky rockové muziky.