Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Annabel heavy-metal / Praha

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 681012151821242628 29 30 31

Ahoj lidi,

Upraveno:

že je Annabel mrtvá asi už není třeba rozebírat, živě už vystupovat s Annabel nechci a tím to celé považuji za skončené. Po Annabel ale zbyly nějaké nenatočené písničky a k těm bych se chtěl vrátit. Texty, které dělal Jirka nepoužiju aby nebyla zlá krev, práva si k nim vyprošovat nechci, přetextuji si to znovu a jak budeme mít s Kubou někdy čas a náladu, tak bychom písničky natočili s půjčenými muzikanty z jiných kapel. Annabel mám dodnes rád a cítím dluh, že jsme se nevyrovnali se všemi nahrávkami, ty poslední, nenatočené písničky, považuji za velice slušné. A jako bonbońek na závěr mého příspěvku - k narozkám jsem dostal dárek, den ve kvalitním studiu, tak jsme se domluvili s tancovačkou, se kterou hraju, že si dáme něco od Annabel, takže vás čeká pekelný remix Eldorada, víc nenapíšu, jen, že jsme si s tím fakt pohráli a řádně to překopali. Počítám, že to nahodím někdy v létě a zároveň smažu čelý playlist, je stejně k poslechu na webkách annabel.cz . Tím bude stůl čistý a poslední tečka za Annabel dopsaná.


Mějte se a chodťe na muziku :)


Evžen


Ahoj,

Upraveno:

když se nehýbe Annabel dopředu, tak aspoň trochu dozadu, nahodil jsem dvě historické galerky, jednu ze zkoušky z Hořešovic a druhou s našimi bývalými zpěváky - Kamilem a Blankou při oslavě 7. výročí na Chmelnici.


Nazdar lidi,

Upraveno:

výroční první novinka v půlce roku, skoro abych si nadělil dort za namáhavou dřinu... Protože máme všichni mraky aktivit je Annabel momentálně upozaděná, ale funguje. Jsme komplet a až se Zdenkem doladíme pár detailů tak bychom mohli zase něco dělat. Možná jste si všimli, že naše webky nefungují, ale o tom víme, prostě šotek zapracoval, ale zatím není co nahazovat, tak nespěcháme se zálohama. To je zatím skoro všechno. Poslouchejte muziku, choďte na koncerty, pijte a fuckujte ten zasranej déšť, kterej zavírá hospodský zahrádky :)


1 2 3 4 5 681012151821242628 29 30 31