Ani Krock - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ani Krock rock / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • UŽ MĚ NECH! (LIVE - celá písnička!!!) 4.5.2013 479 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapelu jsme v podstatě založili v létě ro(c)ku 2011, ale každej jsme si jen tak "šmrdlali" doma protože nebylo kde se shcázet. ZLOM NASTAL když jsme sehnali luxusní prostory pro zkušebnu na okraji hradce, kde si v tom našem doupěti můžeme dělat bugr jak je nam libo. A tak se daly věci do pohybu.Zkušebna byla ze začátku úplně holá až na podium pro bicí, ale postupně se zaplnila. Marťas si pořídil bicí, sehnala se aparatura a už to jelo. Zezačátku se rozmejšlelo co budem hrát krom vlastních písniček a tak z toho vznikl takovej mix kapel. V listopadu jsme uznali že je nám ve zkušebně zima a chtělo by to něco udělat se zvukem a tak jsme se do toho bez váhání vrhli. Dali jsme na zeď koberce jeden na podlahu pořídili si topení a teď se nám hraje luxusně. Zima je sice pořád, ale už se to dá přežít.... no ale už aby bylo léto :-D.
No a doo budoucna?
Do budoucna budeme zkoušet, skládat a snad už v roce 2012 vyrazíme mezi vás. Moc se na vás všechny těšíme ;-)

                                                                                                                              ANI KROCK