Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

A New Perspective alternative-progressive / Veselí nad Moravou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Addicted

New working veržn yn ov song plelystz.. jéh.. k poslechu


Víno, Tequila, mech a kaktus

Ačkoliv ANP funguje nyní spíše ve stavu projektu než-li kapely, velmi rádi si vymlátíme palice tak, jako za starých časů. Pod vlivem deštivého počasí, víné révy a pecanových blbých keců jsme přišli, sice jen ve dvou, udělat bordel na Masarykovo Náměstí do UH a za naši prezentaci, za kterou se v tichosti stydíme, jsme obdrželi velký nabušený kaktus, na který jsme všichni moc hrdí a nedáme na něj dopustit. Potřebuje chudák už jen přesadit/přebalit a všechno bude O.K.

Dále bychom po pořadatelých této skutečně podařené akce požadovali zjištění a průzkum stáří tohoto kaktusu.Je to náš dobrý kamarád a chceme o jeho minulosti něco vědět, aby nám třeba nevybral zkušebnu nebo nevychlastal zásoby alkoholu.

Bereme ho sice jako "kamaráda" a chceme ho s námi brávat na všechny akce všeho typu, ale jeden nikdy neví.

A pokud se Vám naše výtvory líbily, necháme se s radostí pozvat na každou špatnost, nebo nás můžete podpořit zásobami alkoholu. Můžete také posílat peníze nebo laciné děvy. Těch není nikdy dost. Takže kontaktujte, mejlujte,volejte.Těšíme se na Vás.

S přátelským a hlubokým pozdravem, squateři z Veselí


Nové cesty

Po rozpadu ANP se věnujeme každý něčemu. Já tomuhle : http://bandzone.cz/petrhahn

V současnosti zůstávají v ANP pouze Cody a Kejml.

Ostatní hledáme smysl hudby jinde. Peace and stay tuned. peatey