zkus tenhle server určitě to tam žije víc jak tady :) http://www.frenzytone.com
Titanium Angel - název pod kterým jsem tvořil dřív
Chci se vrátit k názvu Titanium Angel pod kterým jsem tvořil electro music dřív. Bohužel se už nemůžu dostat k profilu který jsem kdysi na BZ založil. Snad se mi to podaří vyjednat s administrátory BZ.
Prozatím nové výtvory budu tedy dávat sem.
Titanium Angel








