Andrelle - Úvod | Bandzone.cz

Andrelle pop / Karviná

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Wake Up
    Nezařazeno
  • fell in love again
    Nezařazeno
  • like a coin
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

New song!

Po nekonečně dlouhé době jsem si konečně udělala čas a zase něco splácala.

Fell in love again.

- Andrelle

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

eF.

Vážená pěvecká kouzelnicei,dovolte nám, štábu ŠeF production, pozvat vás na jedinečnou akci v Moravskoslezském kraji, kterým se stává první ročník Bonotfestu – Bohumínského notového festivalu. Jedná se o třídenní festival, na kterém chceme právě Vaši kapelu!

Předposlední týden v srpnu se kulturní agentura K3 Bohumín rozhodla naplnit areál Letního kina všem mladým lidem z Ostravska a okolí. Každý den budou moct užívat hudby daného žánru. Festival proběhne ve dnech 21. – 23. 8. 2013 v Bohumíně. Den pro váš žánr a vaše vystoupení je 23. 8.


Pro bližší informace se neváhejte obrátit na tento email nebo telefonní číslo 777 440 901. Těšíme se, že si všichni z Bohumína, Ostravy a okolí přijdou užít vaší hudby na Bonotfest.

eF. Horvát
vedoucí štábu ŠeF production, vedoucí tvorby RT fa fashionable
mobil: 777 440 901


ŠeF production
email: Frantisek.Horvat@seznam.cz
web: www.fa-fashionable5.webnode.cz

Zobrazit všechny názory