Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anální Výtok (Anulis Ostium) grind / Andělská Hora

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Září 2011 premiéra snad 1.4. 2013...

Upraveno:

29.9. 2011 v 9:00 jednání s Bruntálem o natáčení a kástingu v listopadu (přesně se dozvíme v ten den). Držte palec. Děkuji kapelám, že jste povolili využití hudby. Pokud to vyjde, tak Vás odměna nemine.

 

Další informace je o Festivalu na počest premiéry filmu a festivalu pro natočení jedné scény v Bruntále. Pište názory, které kapely by jste chtěli vidět buď sem či mi na mail(doporučuji mail).

 

Jestli však bude někdo číst tyto řádky a chtěl by se jako kapela přidat do těchto hororových scén, tak ať napíše na mail sagtog@gmail.com.

 

 

Čtyř měsíční poslední šílenství se začíná vyplácet. Velký kus za sebou a velký kus před sebou. Dnes se začíná připravovat promo video pro budoucí sponzory pro poslední výdaje (asi již pouhých 3 000 000,- Kč [kde je čez s penězy teď:-D]). Teď se hledá kontakt na spisovatele Jeffa Lindsaye, protože manager je debilní hovado. Již jsem poslal první dotaz pro kapelu http://bandzone.cz/labestianegra (díky hellsound666). Určitě si je poslechněte.

 

Za každou výpomoc či kontakt předem děkujem.

 

Jestli to vyjde tak do 2 měsíců budou první videa na youtube.com

 

Dále chci poděkovat Filmovému Studiu Olomouc a hlavně Janu Bartoňovi a Pavlíně Bartoňové.

 

Kapely, které souhlasili o vypůjčení hudby

http://bandzone.cz/labestianegra

http://bandzone.cz/carnaldiafragma

http://bandzone.cz/legendoftartaros

http://bandzone.cz/analnivytok

 

premiéry v kinech připravovaných filmů Názvy dopíšeme časem.

1.4. 2013 Alter Ego : Zrození

2.4. 2014

3.4. 2015

4.4. 2016


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Diarrhoea

Přinášíme vám ukázku z našeho připravovaného EP – Who was I. Stále to není finální zvuk, ale představení současné tvorby. Konečná podoba nahrávky bude hotová do dvou týdnů… Dík za poslech a názor… hoj a Dia !!!
We provide you a presentation from our new EP – Who was I. It´s not the final sound but we want to introduce you our present works. The final form is going to be ready in two weeks. Thanks for your listening and opinion. Buy and Dia!!!
http://bandzone.cz/diarrhoea
http://www.facebook.com/pages/Diarrhoea…

Abbey ov Thelema

Zdravíme Anulis Ostium!
Tu Delgrast z ABBEY OV THELEMA. V novej zostave sa nám podarilo dať dokopy promáč, vypočujte, už sme sa dosť vzdialili od tradičného black metalu, a to k progresívnemu, chaotickému, ale zároveň aj symfonickému a epickému poňatiu blacku. Uprednostňujeme škatuľku „Transcendental Khaoblack Metal“.
Taktiež hľadáme vydavateľa pre pripravovaný album.
Hocijaká odozva je vítaná!
93/Delg/AoT

Zobrazit všechny názory »