Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Amagore jungle-grind / Bratislava

„new songs...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Vznikli sme na jar 2015 ako one man banana army project. Ku par starým nápadom na bicie do iného projektu sa pridala amazonská tematika, cecky, ovocie a životohrozujuce amazonské zvery a tak vznikol Amagore. Bicie su samozrejme automat, ale uz sme vyskušali aj tipka s poriadnym Djembe, takze do buducnosti sa naše rady možno budú rozširovať. Basu v kapele obsadil statný dredatý junák Tomáš. Post druhého vokalistu obsadil ostrielaný Potkan( LGD, SOM,OROS) a gitaru, spev a bicie spáchal Rado(LGD,SOM). Prvá náhravku sme spáchali u našeho stareho dobreho známeho Magnusa, ktory je zodpovedny aj za celkový zvuk nahrávky, za čo mu veľmi ďakujeme. Prvy koncert sme odohrali na domovských garážach pod Pristavným mostom v BA, za pomoci miestných papradí, bananov s tesca a DJ Pítra :) Promo získa určite časom aj hmotnú verziu, takže všetko bude len to chce čas :)

Fanoušci: 15

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 315
Poslechnuto skladeb
1 413
Profil registrován
12.8.2015