Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alo Trio Band alternative / Praha

„1.říjen - 21:00 - Švandovo divadlo, Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Berkdeber - CD "eponym" 2015 (Galén) 577 ×
  • Delirium v obrazárně - CD "eponym" 2015 (Galén) 459 ×
  • Stonám - CD "eponym" (Galén) 426 ×
  • Atentát - CD "eponym" 2015 (Galén) 336 ×
  • Blues - CD "eponym" 2015 (Galén) 295 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Alo Trio Band je skupina hrající autorské písně Vlastimila Třešňáka a Jana Volného. Tři osobité zpěvačky Martina Menšíková, Natálie Řehořová, Pavla Stránská a zpěvák, autor i konferenciér v jedné osobě Vlastimil Třešňák. Band se skládá ze zkušených hudebníků: Karel Bárta (kytara), Jan Bálek (klávesy), Rastislav Uhrík (kontrabas), Jan Horváth (bicí), Zbyněk Polívka (tenorsaxofon). Více na www.alotrio.cz

Bio a historie

2012

U zrodu ATB stál Jan Volný (hudba) a Vlastimil Třešňák (texty) s dívčím triem ve složení - Martina Menšíková, Natálie Řehořová a Pavla Stránská. První koncert ATB se odehrál         v pátek 13. července.

Původní band hrál v obsazení Jaromír Panáček (kytara), Jan Volný (basa), Jan Štolba (tenorsaxofon).

V průběhu roku se na bicí vystřídali hned tři bubeníci - Jan Horváth, František Hönig a Jiří Horálek.

2013

Bubeník Jan Horváth se stává stálým členem ATB. Ve druhé polovině roku získává Jaromír Panáček angažmá v orchestru na zaoceánské lodi a do ATB přichází nová posila - kytarista Karel Bárta. S koncem roku opouští ATB jeho zakladatel - Jan Volný, aby se nadále věnoval své patnáctihlavé skupině Totems.

2014

Na počátku nového roku přicházejí do ATB dva noví členové – Rastislav Uhrík (kontrabas) a Zbyněk Polívka (tenorsaxofon). V polovině roku se ke skupině přidává Jan Bálek (klávesy) a v této sestavě skupina natáčí na přelomu října a listopadu své první CD "eponym" (Galén). Koncem roku přijímá Jan Štolba roční angažmá v Austrálii.

Fanoušci: 26

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
5 629
Poslechnuto skladeb
3 361
Profil registrován
3.3.2014