Alishi & Mišmaš - Úvod | Bandzone.cz

Alishi & Mišmaš acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Ukázka z CD To víš... (2015)
  Nezařazeno
 • Tady jsem to já (CD Alice, 2012)
  Nezařazeno
 • Zůstáváš (CD Alice, 2012)
  Nezařazeno
 • To Be Like the Wind (CD Alice, 2012)
  Nezařazeno
 • Morning Faces (CD Alice, 2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pravda o Alishi: co jste nevěděli a báli jste se zeptat

(Upraveno: )

Tak do toho, zeptejte se, teď už můžete! Teď už se mě můžete beztrestně zeptat, jestli jsem trochu nepřibrala. Jo, přibrala! Ale nutno říct, že mám taky trochu nárok, je tu totiž taky někdo další, malý človíček, kterého si chystám v bříšku pro zrod do téhle muzikantské hvězdokupy. Jo, je to taky trochu náročné, a to je důvod, proč by se mohlo zdát, že jsme i s Mišmašem zmizeli z povrchu zemského. Nezmizeli, nebojte, a brzy to doloží více než jen občasné zaznění „Tady jsem to já“ v rádiu.

Dálky jsou teď bohužel pro mne trochu delší než dříve, a tak se v brzkém čase uvidíme pouze velmi sporadicky. Ale jak se měsíc s měsícem sejde, budeme se zase vídat podle dat v našem kalendáři. Prozatím si můžete poznačit do diáře září, kdy za vámi dorazíme do Hořic v Podkrkonoší a útulných Železných hor – do Ronova nad Doubravou!

Kapela vzala tu zprávu o malém výpadku kupodivu s velkým vděkem, protože tak prý alespoň bude mít čas na studium nových hudebních nástrojů, teorií, názvosloví, kterým mne bude chtít i nadále rozčilovat, protože mu nerozumím, i společných nových písní, které se kupodivu pořád někde berou, a tak se můžete zase těšit na proměny repertoáru i celkového znění kapely.

Mrkněte do Fotogalerie, tam je aktuální fotečka ze zkoušky.

Těšíme se na vás,

Alishi & Malý hudebník, co nemá rád jazz & 4 mušketýři

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Dušan

Krásný koncert na sobotním ICF, moc děkujeme Alence i klukům. A snad na viděnou v Hořovicích :-)

Bez profilu

AlenaK

Alenko nádherné písničky :-)

Zobrazit všechny názory