Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Alfik folk-rock / Divišov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

David „Alfik“Dewetter – začínal v roce 1999 jako poměrně povedený revival Karla Plíhala, k čemuž bývá občas donucen dodnes. S vlastní tvorbou občasný host Wabiho Daňka, Pavla Dobeše, společné koncerty s dalšími začínajícími písničkáři – Františkem Pokorným, Jakubem Jandou, Bohumilem Nedvědem, Pepou Pithartem, Petrem Dvořákem atd. Pravidelné vystupování na Tříkrálových večírcích pořádaných bigbeatovou skupinou Bílá nemoc, spolu s Magdou Reifovou, Alešem Hámou, Ivanem Hlasem, Petrem Vackem, Bárou Štěpánovou, Bohoušem Josefem atd. Samostatné recitály po celé republice. Na jaře 2009 začátek spolupráce s punkovou kapelou Hovno sapiens – zde stálé hostování, podíl na aranžích a tvorbě písní, rovnež kapelní kuchař a řidič. Podíl na autorských CD B. Nedvěda „Vize“ a „ReVize“, zde kytarové doprovody, vokály a několik vlastních písní. Dvouleté účinkování v divadle, několik menších rolí v nezávislých filmech. Ženatý, žijící v současné době v Divišově s malinkou Verunkou, velkou Mirkou a pudlem Pepou.


Bio a historie