Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aleš Jiroušek folk-world music / Brno

„Poslouchej a šéruj“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Ahoj přátelé,

jmenuji se Aleš a rád se angažuju v hudebních záležitostech a projektech. Nemám vyhraněný styl, co se vnímání týče. Rád si zablbnu u alternativnějších žánrů, ale asi nejvíc se zapojuji do obrody českého folku, který mi je nebližší. Přál bych si, aby folk zůstal mezi námi a proto hledám způsoby, jak jej zkombinovat s různými styly tak, aby si v něm každý posluchač našel to své. Přežívá ve mně hrdost k rodnému jazyku, proto texty píšu česky a využívám různé nástoje, zejména pro nahrávání. Svou tvorbu stavím hlavně na techničtějším kytarovém projevu a textech, přičemž nekonečnou inspirací je mi mé okolí a život samotný. Po umělecké stránce mě nejvíce ovlivnila australská písničkářská scéna a celá její surfařská atmosféra. Jedná se hlavně o interprety jako Jack Johnson, Juzzie Smith, Matt Corby, Beautiful Girls, Butler Trio, Sticky Fingers. Je to pohoda, kterou chci šířit dál.