Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aladeem Ocelkuj indie-acoustic / Vsetín

„Právě chystáme : Právě chystáme“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jednočlenná kapel, s jedním čelenem, takže to vlastně kapela není ... Jsem interpret ...

Přes den jsem normální člověk, ale po nocích vycházím ven jako Aladeem Ocelkuj ...

Bio a historie

Už od malička, jsem měl jediný sen, být slavný zpěvák. A tak sem si už od malička zpíval. Už od první třídy jsem měl tendence psát si vlastní slova do nějakých náhodných melodii. Po té jsem bohužel začal mutovat, a protože můj hlas byl nepoužitelný, zažal jsem trénovat na kytaru (2009). Po té jsem zjistil, že umím řvát, což celkem sedělo na COVERY Nirvany. Tak jsem hrál na  kytaru a řval. Všimla si mě jedna kapela, která byla zrovna bez zpěváka, a tak sem se k nim přidal. Kapelu jsme pojmenovali BadTrip. Hráli jsme písničky od Nirvany, a svoje vlastní. V roce 2011 jsme se rozpadli. Začal jsem tedy hrát sólo akusticky. V roce 2013 jsem se přidal ke kapele Conspiercy, s kterou jsem hrál necelý rok, v tomhle období jsem ztratil svůj SKILL na kytaru, ale s mým hlasem se začaly dít věci, místo řvaní jsem začal zpívat. Pak jsem zkoušel další projekt Second Level, ale dojel jsem na to samé jako v předchozích případech, nepotkal jsem ty správné lidi kteří, by to s hudbou a s pohledem na život mysleli stejně jako já. A proto jsem se rozhodl že vytvořím interpreta Aladeem Ocelkuj, který by mohl oslovit ty pravé lidi, kteří by se chtěli ke mě přidat a vytvořit tak plnohodnotnou kapelu. Všechny melodie a slova  skládám já. A když to poslouchám, tak mi to připadá jako obrazy mé duše. Ve skládání vychazím, tak nějak ze všeho, od Punku, přes Grunge až po Raegge a Indie Rock, s tendencí o další stupínek Ro(c)kové vlny. To je asi tak fše co bych chtěl do BIA napsat, děkuji že jste dočetli až sem.


                                                                                                                            Váš Aladeem Ocelkuj

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
661
Poslechnuto skladeb
253
Profil registrován
19.7.2015