Akafuka von de Luka - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Akafuka von de Luka rock / Plzeň

„4.7.2020 - Panoptikum, Plzeň, 19:00 + W.U.R.S.T.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Za měsíc další bordel! Plzeň - Belfast

Dámy a pánové, dyk more...

Mluvím hlavně na vás, co jste byli minule v Panoptiku - jestli vám to nestačilo, tak 22.8 bude v Belfastu zhruba to samý, ale divnější.

Pozvali jsme si opět sami sebe, avšak tentokrát se jedná o skupinu Divný Věci, ve které kromě mě a jí hrají ještě tři další muzikantisté, skla-datelé a dokonce i dva zvukaři. Co z toho vyplývá? Leccos asi uslyšíte. Celý večer bude znít téměř výhradně vlastní tvorba, takže socialologové můžou pozorovat myšlenkové výtoky divé zvěře a mutantsva všelikého ve volné přírodě.

Jelikož zahrají právě Divný Věci, asi by se hodilo do tohoto úvodu nějak zakomponovat jméno "Miloš". Jelikož nás ale nic nenapadá, zkusíme něco jiného: ... ... ... ... "Karel".


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Dobrý den, rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou bubenickou show a školu Klaudiuse Kryšpína – dne 30.4. od 18:30 hod. v Indians Czech Clubu na Kalikovském mlýně. V případě zájmu je třeba rezervovat místo na telefonu 723 560 191, nebo na e-mailu Info@free-rider.cz
Cena vstupu je 100,-
Také pokud budete mít zájem uspořádat vystoupení Vaší skupiny u nás, lze se dohodnout.
Z akcí co by vás mohli dále zajímat:
25.4. od 21:00 hod. Daniel Krob a The Snuf
S pozdravem Mára, Indians Czech Club Kalikovský mlýn

Tomáš


Bez profilu

Čus Fazy, tak sem si vás po dlouhý době poslech, a musim říct že od tý doby co sem vás slyšel v Jamu před pár lety jste udělali pokrok. Budu to tu sledovat a těším se na nějakej další koncert!

Zobrazit všechny názory »