Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ajdontker rock / Havířov

„A jsme 4“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Jako motivace pro více poslechů snad poslouží tento recept: Jeden pozorný poslech, přečtení příběhu a hned další pozorný poslech, poté můžete poslouchat trochu flegmatičtěji a nakonec ještě jednou přečíst příběh při poslouchaní playlistu :-)

Upraveno:

Večer jel autobusem domů, už se stmívalo, poslouchal svou oblíbenou hudbu a cítil, že je všechno fajn, i když jel zrovna kolem páchnoucí skládky, ale věděl, že to přejde, obojí.
Doma rychle ulehl, za zvuku ticha se ho únava zmocnila více než jindy a usnul co by dup.
Spal tak čtyři hodiny, pro něho to však bylo jen pět minut, když zpocený vyskočil z peřin s úmyslem odhalit toho obrovského pavouka, který se schovává v jeho peřinách.
Trvalo mu 2 cigarety, než se přesvědčil, že to byl jen sen a mohl jít zase spát, při druhé se pousmál a řekl si:„he, už se z ní nedusíš, jako ze své první, co frajere”,
přitom ale sám před sebou tajil, jak proklíná tento hloupý zlozvyk.
Ráno se probudil do slunečného sobotního dne, který chtěl využít na maximum, ale jeho tělo mu to neumožňovalo, bylo zvadlé jako kytka, když je rodina na dovolené.
Odebral se zničeně do sprchy a tam se za doprovodu jeho zpěvu zalil, jak potřeboval, tělo mu usychalo při přípravě kávy, kterou obohatil tanečními kroky, když z rádia uslyšel tu jeho.
Při vychutnávání kávičky už cítil, že energie ho navštívila, neví, na jak dlouho, tak musí jednat rychle a hlavně ji musí pozdravit, aby se k němu zase někdy vrátila.
Před perným večerem s jeho kamarády se šel projít do podzimu, na louce viděl děti, jak si pouští draky a myslel na to, jak to taky sám dělával,
jenže za účelem, aby ho ten drak vynesl k obloze, ale nikdy mu to nevyšlo, ta vzpomínka je pro něj doteď trochu smutná, ale stejně se jí zasmál.
Při pohledu na padající listí vzpomínal a vzpomínal, na různé věci, které ho zavedly trochu do depky, rozumně si řekl, že je všechno, tak jak má být a všechno zlé je k něčemu dobré a šel do bytu, který byl plný kamarádů, alkoholu a radosti.
Dělo se tam spoustu věcí, ale co, to vám neřeknu, né že bych nechtěl, ale on si je nepamatuje a vymýšlet si nebudu.
Ví akorát, že neděle byla těžká, přetěžká, dá se říct, že celkem pokalební.Bandzone.cz Tip týdne

16. března 2015
Trojka z Havířova, kterou jsem si oblíbil už před rokem a půl na soutěži GBOB. Tenkrát působili se svým singlem Jaro, kámo mezi ostatními soutěžícími jako zjevení. Mix grunge a rádiového rocku s českými texty, kterým bylo dokonce rozumět a opravdu hutným soundem, ale The Subways. Obecně se svojí krásnou basačkou, na které spočinul zrak většiny příchozích mužů, mi tyhle brity, kteří jsou v ČR taky už jak doma, dost připomněli. Novej singl Dva světy je podle mě hitovka jak prase! ... i když se zpěv v první sloce nepovedlo zachytit s dostatečně přesvědčivým výrazem. Přestože jsem ani po roce a půl pořád nerozdýchal jejich název, přeju těmhle bezstarostně znějícím, přesto ambiciózním rockerům hodně energie a trpělivosti psát pořád lepší a lepší songy. Trakci mají zatím skvělou! Tak co, je to fixa, mandrage, subways, nebo něco úplně jinýho? :)
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 465

Spřízněné kapely: 69

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
88 007
Poslechnuto skladeb
110 224
Profil registrován
12.10.2011