Agáta - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Agáta hip hop / Dobříš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Pravda (dj liquid)
    Nezařazeno
  • Cesta do neznáma (mimo,draco, dj liquid)
    Nezařazeno
  • Sen (mimo,dave,dj liquid)
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

AGÁTA AMATIEL

děkuji Veeelice za slova která hreji :-) Miluju hudbu,psaní textů.. Tvoření hudby..Amatiel je anděl jara,lásky,naděje a znovuzrození :-)

Bez profilu

ugly man

smím se zeptat co znamená amatiel

Bez profilu

ugly man

DOBRÝ PODVEČER. TAK MÁM ZA SEBOU POSLECH VŠEHO DOSTUPNÉHO OD VÁS. JE TO DOBRÉ,LECCOS AŽ VÝBORNÉ. JEN MI NĚJAK NEJDE PSÁT NA VÁŠ FACEBOOK. MĚJTE KRÁSNEJ PÁTEK.

Bez profilu

UGLY MAN

PO DLOUHÁ LÉTA CO CHODÍM DO MATRIXU, BY MĚ NIKDY NENAPADLO, ŽE COBY VYZNAVAČ PUNKU NAJDU OBLIBU VE VAŠÍ MUZICE A TEXTECXH. JE DOCELA MOŽNÝ, ŽE JE TO O OSOBNOSTECH, A TĚMI VY JSTE. MÁM VÁS RÁD. UGLY MAN

Majkl - GOTHIGH

Ahoj kapelo/ muzikante, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio v Kralupech nad Vltavou a právě teď rozjíždíme prázdninovou akci. Nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Rego

ahoj..mas super hlas a taky dobra tvorba rad bich dal nejakou spolupraci hledam nejakou super spevacku nebo raperku a to ty ses...tak kdybi se libily beaty na mim profilu a bila bi spoluprace tak bich bil mocc rad diky... Z pozdravem DJ REGO

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20