Agares - Album: Symphony of Chaos | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Agares black-death / Sokolov

„!!!LIMITOVANÝ MERCH ZA 300 KČ!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Producent: Agares Baphomette
Mix: Agares Baphomette
Mastering: Agares Baphomette
Album art: Ryan Murray

Album
Symphony of Chaos

CD

29. 3. 2019

Symphony of Chaos je album sokolovské Death/Black metalové kapely Agares. Toto album pojednává opět o tématech okultismu, satanismu a černé magie.
Album začíná temným chorálem Enlightenment a rázně pokračuje písní Birth of Baphomet, která vypráví o zrodu mocného démona Baphometa. Následuje 30 sekundová vykopávka Red Dwarf, sedmiminutový doom metalový epos Obscurity of Dark (Сектрет тьмы) a symfonický skvost kapely Agares nazvaný Kingdom in the Dark (Царство в темноте). Následuje Prelude to Ghost, která zamrazí na zádech svým zvukem, kde Vám přímo do ucha šeptají duchové a démoni. Po této předehře přichází píseň Ghost, následuje Evil Spirit s temným textem a Happy Birthday Dear Baphomet. Z původně veselé písně se stává depresivní skladba. Následuje Animosity between God and Satan, varhanní skladba Dusk, The Nest of Evil (Гнездо зла), doom metalová píseň Doom, rychlá Chaos a na závěr Shakesperův Sonet 146 nazvaný The Death of Death.
Na albu je zvláštní, že jako jediné je skoro celé zpíváno v ruštině.

01
02
03
04
05
06
07
Ghost 3:55
08
09
10
11
Dusk 2:10
12
13
Doom 4:19
14
Chaos 4:18
15