Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Afarastafa aka BongoKat hip hop-reggae / Jihlava

„!!! TroubleMaker !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novej International Klip !

Upraveno:

12 MC´s &1 DJ 

Novej international shit One Europe je tu !

Ledahz MC (D) ,Febio (CZ), Nero Kolero (D), Ba2s (CZ), Black Smoka (D), Foggy Fogosh (CZ), StickyIcky (D), Prog (CZ), AfaRastaFa (CZ), K.O.nty (CZ), Resa (SK), Šipy (CZ) & DJ Back

ONE FAMILY! ONE EUROPE! ONE WORLD! ❤️

 

Youtube Video 7OkEqcQjgHsYoutube Video 7OkEqcQjgHs


!!! NEW Bio !!!

AfaRastaFa 

Mladý MC z Jihlavy který si prošel vývojem jako málo který umělec ve zdejších vodách je na stagei jako doma. S mikrofonem v ruce jste ho mohli vidět už v jeho 13ti letech, kdy začínal v různých formací od HC až po Experimentální Reggae. Vždy ho to ale tíhlo k Solo Rapu Ragga HipHopu a tomu se dnes věnuje naplno. Alba jako REGGAEMAN, STOP THE WAR a tracky BABYLON BURNIN, TAKE IT EASY, DEGENERATION OF GENERATION jsou dnes již klasikou. Má za sebou za ty roky přes více než 600 vystoupení po celé ČR a svojí flow ukázal i sousedům za hranicemi, jako D, PL AUT, CH, SK, HU,LIthuana.
Mohli jste ho vidět a především slyšet na festivalech jako jsou Hip Hop Kemp, Uprising, Gurman Open Air, Revolution Festival, Vysočina Fest, HighJump, ReggaeMeeting, Sázava fest, Muffin, Mezi Ploty, Reggae Area, Serial Hip Hop Fest a spousty dalších. Také dělal předskokana hvězdám jako jsou Barrington Levy,Ziggi Recado,Tenor Fly,Cali P,Jahdan Blaccamoore,Deadly Hunta,Juakali,Bobo One,El Fata,SnoowGoons,Bongo Chilly,U Cee,Big Family.Sista Carmen,Tribuman,Juakali and many,many more!!! Za svoje působení na scéně se kolem něj vystřídalo spousty djs a MCs jako např. Dj BA2S(ex CHAOZZ) ale momentálně a asi nejdéle mu kreje záda Dj F.I.L. MC se kterým take připravuje společný material a videoklipy k jejich chystaným deskám. Tenhle TroubleMaker nezná v ČR město kde by si nestoupl na stage a nedal svoji energickou show která chytla nejednoho nejen Hip Hop a Reggae posluchače!!! Jestli máš možnost a objeví se i u tebe, neváhej doraž a posud sám!


!!! TroubleMaker !!!

Upraveno:

!!! Už za nedlouho vyjde čiště autorské CD TroubleMaker !!!

hudbu a MIX jsem se postaral sám,master obstaral špička v oboru Ondřej Žatkuliak (RoofTop Studio), takže se těš na k...a tučnej SOUND !

Všechny acapelly byly nahrány v AB Records.

Produkce od BongoKat Production !

Zatím si dej novej klípek a těš se na další klip k songu Give A Fuck, kterej přijde velmi brzy a bude ho natáčet SB Corporation, takže čekej masakr !

Youtube Video SFfatKDziVkYoutube Video SFfatKDziVk

! Peace Out !