Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Afarastafa aka BongoKat hip hop-reggae / Jihlava

„!!! TroubleMaker !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Tento projekt vznikl v létě roku 2008,kdy se AfaRastaFa a Joe D dohodli na společné spolupráci a zasazení kořenů politického Hip-Hopu v Čechách.
Už nás přestávalo bavit nadále přihlížet tomu, kam se Hip-Hop v česku dostává.Přestalo nás bavit poslouchat hipec o sebedokonalosti,prachách,děvkách a dalších těchto věcech.
Nechtěli sme psát věci co se týkají Nás, ale všech co jsou okolo nás.Už nemůžeme nadále přihlížet tomu co se ve Světě dějě a jak babylon(system)ničí celý svět.
Neodsuzujte Hip hop, on nemůže za to co z něj lidi udělali !!
Naše texty se zabývají sociálními problémy, policejní brutalitou,odporem k nacismu a rasismu, o tom jak hladový děti každý den umírají a o bezohlednostia sobeckosti lidí.
Takový Je pravý hip Hop!!!
Nebuďme lhostejní k tomu co se děje!

AfaRastaFa - Mladý MC z Jihlavy který si prošel vývojem jako málo který umělec ve zdejších vodách je na stagei jako doma. S mikrofonem v ruce jste ho mohli vidět už v jeho 13ti letech, kdy začínal v různých formací od HC až po Experimentální Reggae. Vždy ho to ale tíhlo k Solo Rapu Ragga HipHopu a tomu se dnes věnuje naplno. Alba jako REGGAEMAN, STOP THE WAR a tracky BABYLON BURNIN, TAKE IT EASY, DEGENERATION OF GENERATION jsou dnes již klasikou. Má za sebou za ty roky přes více než 600 vystoupení po celé ČR a svojí flow ukázal i sousedům za hranicemi, jako D, PL AUT, CH, SK, HU,LIthuana.
Mohli jste ho vidět a především slyšet na festivalech jako jsou Hip Hop Kemp, Uprising, Gurman Open Air, Revolution Festival, Vysočina Fest, HighJump, ReggaeMeeting, Sázava fest, Muffin, Mezi Ploty, Reggae Area, Serial Hip Hop Fest a spousty dalších. Také dělal předskokana hvězdám jako jsou Barrington Levy,Ziggi Recado,Tenor Fly,Cali P,Jahdan Blaccamoore,Deadly Hunta,Juakali,Bobo One,El Fata,SnoowGoons,Bongo Chilly,U Cee,Big Family.Sista Carmen,Tribuman,Juakali and many,many more!!! Za svoje působení na scéně se kolem něj vystřídalo spousty djs a MCs jako např. Dj BA2S(ex CHAOZZ) ale momentálně a asi nejdéle mu kreje záda Dj F.I.L. MC se kterým take připravuje společný material a videoklipy k jejich chystaným deskám. Tenhle TroubleMaker nezná v ČR město kde by si nestoupl na stage a nedal svoji energickou show která chytla nejednoho nejen Hip Hop a Reggae posluchače!!! Jestli máš možnost a objeví se i u tebe, neváhej doraž a posud sám!

 


Discografie - True Hip Hop - D.I.Y.Recordz,2009 - odkaz ke stažení -http://www.edisk.cz/stahni/50626/AfaRastaFa_a_Joe_D.rar_90.98MB.html

Double CD ONE Musica - D.I.Y.Recordz,2010 - objednávat múžeš na afarastafa@gmail.com nebo stahuj nahttp://www.edisk.cz/stahni/78507/ONE_Musica.rar_219.43MB.html

Do It Yourself Vol.1 MIXTAPE - D.I.Y. Recordz,2011 -http://www.ulozto.cz/9609355/afarastafa-bk-joe-d-d-i-y-mixtape-vol-1-rar

ReggaeMan (Infinity Records,2013)
http://uloz.to/x5p1TkNX/afarastafa-aka-bongokat-reggaeman-rar

Videoklipy - http://www.youtube.com/watch?v=8vcJAxgJzmo
http://www.youtube.com/watch?v=HzKRS97vCTw
http://www.youtube.com/watch?v=8ASZ1UyZ_4c
http://www.youtube.com/watch?v=FLLj2eYORF4&feature=related