Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ADK hip hop-alternative / Bratislava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

A*D*K míří s živými hudebníky do Česka

Bratislava je město hip hopu zaslíbené a odsud pochází také trio Aldo, Dukat a Keššo, které pod hlavičkou A*D*K přineslo debutové album „Keď oživa mesto“. V současné době chalani navíc spolupracují také s živými hudebníky z uskupení Funkadelic brothers.

A*D*K se vyznačují klasickým hip hopem, který obohatili o prvky soulu, funku či jazzu. Texty a styl flow mi připomínají původní DeFuckTo. Rozhodně však mají co nabídnout. Chlapci rapují o obvyklých zážitcích ze sídliště, ale i o životních zkušenostech, ovšem formu zvolili hravou a příjemnou na poslech. Například singl „Draždiak“ skvěle pobaví.

Debutová deska „Keď oživa mesto“ je obohacená o různé vlivy příbuzných hudebních stylů, včetně živých nástrojů. Také některá jména, která trojici Aldo, Dukat a Keššo pomohli, dobře znáte. Za zmínku stojí Producent a hudebník Roland Kánik, který spolupracoval třeba i s Tinou, AMO či Richardem Müllerem. Svůj podíl na albu má také Vec, DJ Spinhandz, DJ Jazzy nebo známý freestyler Shomi.

Kdo by si chtěl album „Keď oživa mesto“ poslechnout, je volně k dispozici na www.bandzone.cz/adk.

V současné době tahle talentovaná parta spustila projekt A*D*K live band, v němž hrají také tři hudebníci s živými nástroji z uskupení Funkadelic brothers. Naživo tak mohou znít jejich skladby ještě zajímavěji než na nosiči nebo na internetu a představit se chtějí také českému publiku. V současné chvíli pro ně můžete hlasovat na oficiálních stránkách festivalu Hip Hop Kemp, kde se v soutěži uspořádané ve spolupráci s bandzone.cz mohou dostat až na festival.

Zdroj: http://www.bbarak.cz/article-6-a-d-k-miri-s-zivymi-hudebniky-do-ceska-8068


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 533
Poslechnuto skladeb
1 694
Profil registrován
14.7.2010