Adam Mišík - O kapele | Bandzone.cz

Adam Mišík pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tvoje Světy
    Nezařazeno
  • L.O.V.E.
    Parfém

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Zpěv, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

zpěvák, herec, skladatel, *1997 Praha

Bio a historie

V roce 2019 Adama Mišíka čeká náročný úkol navázat na předchozí úspěšný rok, ve kterém zabojoval v soutěži StarDance, zahrál si boxera v seriálu První republika a zejména vydal přelomový singl "V Tobě".

Vedle oceňovaného singlu, který měl premiéru při přenosu Česko Slovenské SuperStar, přišel Adam i s EDM peckou "K.O." a hip-hopově-taneční věcí "Sixteen" s DJem Madskillem a rapperem Senseyem, žánrově navazující na předchozí spolupráci s Rennem Dangem na hitu "Slowmo".

Sbližování s pražskou rapovou scénou bude pokračovat, jako první se ale posluchači v březnu dočkali singlu "Démoni", který svým zvukem nastavil očekávaní na připravované celé album. Od vydání se videoklipu dařilo v trendech YouTube a skladba byla nasazena do několika hitparád. Od dubna se Adam vydal s novou kapelou na turné.