Ackerley - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Ackerley rock-punk / Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Inzerát- ukázka
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Začínáme :)

 

Tak my sme nějaká ta nová kapela z KDN no :).. Díky zapálenosti Lukáše máme turbo nárust nových veciček.. pár z nich mate uz v nasich ukázkách :).. jenom prosim, aby ste nám omluvili nakou tu chybičku a tu kvalitu nahráváni .. přece jenom sou to pro nas jeste neznámy věci.. ae slibuju, že si to vezmu do vlastních rukou a do tejdne bude vše napraveno :*.. zatim se mejte :)

Mejra

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Anthony Neff*

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, dále služby jako je mix a mastering nahrávek, natáčení a videopostprodukci. Studio je vybaveno studiovým lampovým mikrofonem Rode Classic 2, profesionální zvukovou kartou Lexicon FW810S, předzesilovačem SM Pro Audio PR8E, klávesami Casio CTK-3000 a mnohým dalším. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Otevřeno děnně od 9:00 do 20:00 včetně víkendu. Více o studiu a ukázky naší práce na http://www.marirecords.com a také na telefonním čísle 606 886 888.

Bez profilu

FORBES

čus chlapi pošlete tel. kontakt prosím na jonleee1@seznam.cz. zkusíme domluvit nějaké hraní pokud budete mit zajem čus Forbes club ŽATEC

Zobrazit všechny názory