Aby prase lépe hrábě - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Aby prase lépe hrábě alternative-punk / Letohrad

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Belíček - bicí

Knedlíček - kytara

Lokátko - basa

Nohnítko - akordeon

heDunka - nás kope do prdele :-P  (a ne jen tam)

 

Kontakty:

Tel. :    775035005 (pepčák)-Menegment

 

E-mail:   aplh@seznam.cz

                pepyca@email.cz

Bio a historie

 

Naše kapela oficiálně vznikla 31.12.2007, ale scházeli jsme se už předtím. Ovšem to bylo hraní jen převzatých písniček a učení se aspoň trochu na nástroje.. Ještě v dřívějších časech jsem hrával ve zkušebně jenom já a Vojuna a počítali jsme s tím, že Nohna bude hrát na trubku.. Mezi tímto hraním a Nohnovým počítáním jsme se zeptali Lokiho, jestli by nechtěl zkusit basu. Tož Loki chtěl a basu (hlavně díky hodný babičce) si pořídil co nevidět. Už jsme hráli ve zkušebně 3 a Nohna nám u toho furt počítal s tou trubkou. Tak jsme přehrávali a přehrávali a Nohna počítal a počítal, až nakonec došel k výsledku, že bude lepší harmonika . Začal ji shánět a zanedlouho taky koupil. Už jsme byli 4. Hráli jsme tak dlouho a bavilo nás to, že se vůbec neřešil zpěv. Tak začal snad náš největší problém a to sehnat někoho na zpěv. Ptali jsme se hodně holek. Nakonec to s námi zkusila Heduš a už s námi zůstala. Tož konečně začalo zkoušení vlastních písniček. Zkoušelo se fest (někdy celej tejden po večerech). Po nějaký době jsme dostali nabídku, jestli by jsme nechtěli hrát na pouti v parku před skupinou ŠAKAJADA. Neváhali jsme a vzali to všema 100 prstama co naše kapela má. Toť zatím vše doufám, že naše historie se ještě nějakou dobu bude psát sama a až doplyne do dost dlouhý fáze, tak sem zas něco z ní připíšeme..
Toť zatím vše:-) dopufám, že naše historie se ještě nějákou dobu bude psát sama a až doplyne do dost dlouhý fáze, tak sem zas něco zní připíšeme..:-)