Abused - Názory | Bandzone.cz

Abused rock-alternative / Stříbro

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • MEMORY - single 2013
  Nezařazeno
 • Abused & Tranzy - November
  Nezařazeno
 • IˇVE GOT TO KNOW IT - [No way out - EP 2009]
  Nezařazeno
 • NO WAY OUT - [ No way out - EP 2009]
  Nezařazeno
 • TRACES - [No way out - EP 2009]
  Nezařazeno
 • NOVEMBER - [No way out - EP 2009]
  Nezařazeno
 • palm - [Inside 2004]
  Nezařazeno
 • insecure - [Inside 2004]
  Nezařazeno
 • flames - [Inside 2004]
  Nezařazeno
 • whisper [promo 2003]
  Nezařazeno
 • stray [promo2003]
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

PlzeňskéKapely.cz

Dobrý den,
představuji Vám regionální portál o hudební scéně na Plzeňsku. Na webu naleznete rozhovory, reportáže i mnoho tipů kam vyrazit a také aktuální regionální kalendář...

Snažíme se přidávat akce ze všech různých zdrojů, ale pokud byste našli chvíli času, nebojte se využít formulář v sekci koncertů a jednoduše nějaké přidat.

Pokud byste měli zájem zviditelnit nějakou Vaši akci, klidně nám pošlete e-mail s informacemi.

Statistika návštěvnosti roste a rádi bychom tento projekt dostali do podvědomí Plzeňanů a nahnali je na živou muziku z domovů.

Ještě Vás poprosím, zda byste v případě zájmu mohli sdílet naši stránku i stránku facebookovou a kdyby bylo možné domluvit se na nějaké výměně bannerů (odkazů) na stránkách Vašeho klubu, nebo kapely a našich stránkách bylo by to rozhodně super. Rozhodně to hne s pozicí webů ve vyhledávačích.

Hezký den a jsem s pozdravem
Pepé Petřík

FB: https://www.facebook.com
WEB: www.plzenskekapely.cz/
E-MAIL: info@plzenskekapely.cz/

Abused

Děkujeme za pozitivní i nepozitivní komentáře. Jsme rádi, že jsme po nekonečně dlouhé době dostali k Vašim uším naši novou nahrávku. Cesty jsou trnité i bez trnů a my jsme si vybrali samozřejmě tu s trny, protože jsme Abused.) A protože jednoduché cesty si nevybíráme. Takže..: Poslechnout si nás naživo určitě bude možnost, ale momentálně hrajeme pouze ve zkušebně. Koncerty zatím nejsou, ale nevězte hlavu, budou...!! Co se týče bicích v Memory, tak bicí se neztratily...jedny Pepe sice prodal, ale určitě se neztratily. Za to dám krk!! Možná se zdáme být trochu vyměklejší, ale není to rozhodně záměr kapely, spíš jde o vývoj. Mějte se a těšte se na klip k druhému singlu!!!majkL

Jitulinda

Ó díky...:) Divím se, že jsem vás neobjevila už dáávno..!:)) Dost mě chytla mj. No Way Out, včetně klipu- povedená práce! Kdy si vás budu moct poslechnout live??

Yern

tak prej novej single - jdu na nej... asi takhle - na me trochu slabej caj, ale to je tim, ze znam pisne Abused od praveku a pravek ve Vasem podani se mi libi velmi :) nicmene tesim se na zivak , doufam, ze brzy - tam Vam povim vic ,) jinak souhlasim s Petrem ohledne bubnu... zatim hosi zdar !

rOy

čau..díks za info..new single jako docela dost zajímavě nehomogenní sklatba a aranžmá(sloky) pak se to docela čapne v ref. celkově ste to ale mohli víc vyndat do hácéčka a ne do těch vokodérů..jj studijo , to je zlatá věc..asi do toho mluvil Carloff or? :-)

1 2 3 4 5 681012151821242628 29 30 31 32