Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Absolut Deafers hard rock-rock / Frýdek-Místek

„Jarní turné 2020 s Public Relations bude masakr!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Král 81 ×
  • Ovce a vlci- Himaláje v nás (2016) 1 068 ×
  • Karkulka- Himaláje v nás (2016) 769 ×
  • Zpověď- Himaláje v nás (2016) 1 276 ×
  • Posel smrti- Zrození (2013) 3 167 ×
  • Poslední- Zrození (2013) 465 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

"Vášeň je to, co nás pohání."

Jsme rocková kapela z údolí Beskyd. V současné době hrajeme ve složení:

Honza "JOKER " Jašek - zpěv   

Jirka "CREMIL" Czyž - kytara

Dominik Žižka - kytara

Ondra Larisch - Basová kytara

Vašek Maďa - Bicí

Bio a historie

Začátek kapely se datuje na 17. 12. 2007, kdy se poprvé setkaly živly: StyXák (bubny), Danger (zpěv), Martin Wojnar(kytara) a Joker(basa). V tu dobu jsme ještě zkoušeli ve Frýdlantě v areálu Ferum. Po pár dalších sehráváních, prasklých strunách a zlomených paličkách přichází první kompletně naučená skladba a po sléze přichází další a další. Skok přišel začátkem roku 2008 kdy se kapela stěhuje k StyXákovi na půdu, kde přichází první song B.I.T.C.H., výtvor basáka Jokera který do této písně "béká" společně s Dangerem. Po této pecce nezůstáváme lenošit a cvičíme další skvělou pecku s názvem Heard Fake, ke které text složil Jokerův kámoš Martin Mikuš a hudbu Joker s Martinem Wojnarem. Ještě nejsou všecky pecky pořádně nacvičeny a přichází další "chytlavka" s názvem 5th element, která vznikla díky napadení Jokera můzou.

 

Více najdete na našich stránkách [AD]