The Absinthales - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Absinthales alternative-rock / Jablonec nad Jizerou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 7

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
3 660
Poslechnuto skladeb
445
Profil registrován
10.8.2008

Novinky

A je to tu zas

Po dlouhé, dlouhé době jsme se opět sešli v garáži (mnohdy zaměňované za stodolu), abychom oprášili staré skladby, které zůstaly netknuté po několik měsíců. Zima a mráz však v tuto roční dobu vládnou v garáži, tudíž jsme rozhodli, že naši zkušebnu na zimu přestěhujeme do zateplenějších prostor. Sněhová kalamita nám to nijak neusnadnila, ale o to víc to bylo dobrodružné (a namáhavé). Bára jistě přidá fotku, kterak se odváží bicí z kopce a že na kytarovém kombu to taky pěkně frčí. Každopádně se akce podařila, nástroje se přestěhovaly a začlo se tvořit. Výsledkem našeho třídenního snažení je vylepšení a doladění některých naších stávajících skladeb (především Šedivé depresivní dámy), a pak jsme zkusili převzít několik kusů od kolegů. Jmenovítě California Dreamin´, Don´t Panic a stará dobrá Yellow Submarine.

All the leaves are brown, only the submarine is yellow, so don´t panic and see you next time.


ReUp

Tak jsem reuploadnul naše 3 skladby v trochu lepší kvalitě. Roman


"Report" z dnešní zkoušky....!

Po neuvěřitelných 14 dnech se naše banda opět skoro v plném počtu sešla,chyběla pouze baskytara.Tak jsme se pilně dali do práce,měli jsme už z předchozí zkoušky nějakou tu melodii,a já přinesla nějaký ty nový texty,který sem vyplodila za ty dny bez zkoušek.Po chvilce přehrávání nový melodie a pročítání textů jsme usoudili,že na tuhle melodii asi text fakt momentálně nemáme,a tak že než teďka vymýšlet text tak raději zkusíme melodii."Geniální" Vojta..aneb dvorní skladatel... začal vybrnkávat první tóny,na kterých sme se i s Romanem shodli,že to je dobrý :D ....Když už tak zhruba byla melodie refrénu,zjistili jsme,že největším problémem bude rytmus a značné zpomalení v polovině refrénu.Když se po hodině tohle podařilo alespoň zhruba sladit,zkoušeli jsme ještě melodie slok,ale nic extra originálně šokujícího jsme nevymysleli,tak jsme si řekli,že ještě přehrajeme naše dosavadní "hity" aneb že uděláme vystoupeníčko pro naši manažerku,která nás po dlouhém přemlouvání a odtrháváním od televize přišla navštívit :D .

Skladba,na které jsme dnes pracovali se tu snad po další zkoušce objeví,záleží jen na tom,jestli někde seženem přístroj,který by to kvalitně nahrál a pokud to bude kvalitnějšho rázuí,tak se chystáme přehrát i nynější nahrávky,které tu jsou,protože to je vážně děs.Navíc,teď už máme alespoň kam provizorně zapojit mikrofon,takže ty nahrávky by mohly  být alespoň o několik procent lepší.

Než sem tedy přibyde nahrávka,dám sem aspoň (opět psycho) text:

Hrnek

Hrnek na polici leží
Život dokonal
Zvedne se už jenom stěží
Když v tom zavolal

Ze života mám jen střepy
Slyším jenom pláč a skřeky
Snad ti je o něco líp
Že já nebudu žít
O mě totiž vůbec nejde
Na hrnku tu už nesejde

Dlouhé následuje ticho
ví,co přijde teď
Výčitek,těch bude plno
Jak mizernej je svět

A tak hrnek začne zas

Ze života mám jen střepy
Slyším jenom pláč a skřeky
Jenže nejsem už v tom sám
A ty  zabíjel jsi dál
Ted už tu o něco běží
Když tvá dívka v zemi leží