Ahoj!
Mnozí jste určitě zaznamenali, že se nám začínají kupit termíny koncertů na léto a taky už i na začátek podzimu. Proto ještě jednou přehledně, ať vám nic neuteče:
V prvé řadě nás už zítra, 30. 5., čeká koncert na prostějovském Hloučela festu společně s kapelami Jay Rabbit, NěcoMezi a Recykl Beat - https://fb.me/e/3uHORkCKo
Potom hned ve středu, 3. 6., zahrajeme společně s hradeckými White Fruit Honey na našem domácím hřišti, v Olomouci na Letňáku - https://fb.me/e/48qntY7l3
Do třetice všeho dobrého nás před prázdninami čeká účast na festivalu Olomouc (o)žije, a to 19. 6. s kapelami Zavíráme! a The Amoralist - https://fb.me/e/3SZC7jxCM
O prázdninách zahrajeme 18. 7. na Underground Forever Festu v Načeraticích u Znojma (https://fb.me/e/i9bBlBsFW), v září potom oznámíme koncert v olomouckém Baru
Zahrada a konečně 14. 10. společně s kapelou Vertigo zahrajeme v olomouckém Garchu.
Budeme se na vás těšit!