Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sceletons thrash-death / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • War in us (Empty Souls 2017) 811 ×
  • Population Destroyer (Empty Souls 2017) 494 ×
  • Immortal (Empty Souls 2017) 543 ×
  • Bloody Temptation (Empty Souls 2017) 409 ×
  • Human fail (Demo) 895 ×
  • Creeping beast (Demo) 598 ×
  • Fatal Victory (Demo) 600 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Sceletons vznikla v roce 2015, zakládající členové Hynek Brázda-kytara, zpěv a Vašek Lejp-baskytara, zpěv k sobě po delším čekání přibrali Kamila Šrajera, který se stará o bicí a sestava byla kompletní. Všichni čerpali nápady a inspiraci od svých vzorů, kterými jsou kapely jako Death, Slayer, Sepultura. Prostě takovej krásnej old school. Old school thrash-death metal. Po nějakém čase se kluci rozhodli nahrát demo s názvem Human Fail. Je to tří skladbové demo a k tomu začali kupit další novej materiál. Do toho začaly první koncerty a hraní na různých Fest. Jejich hudební kolegové jsou kapela Dysangelium, která klukům pomohla v začátcích a  se kterou odehráli ne jeden koncert. Kapela razí klasickou cestu tvrdý muziky, která je ovlivňovala a dělala jim radost. V současné době dokončují práci na novém albu, které bude co nevidět na světě. Jejich krédo je dělat muziku srdcem a pro jejich fanoušky.

Bio a historie

Fanoušci: 46

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
9
Návštěv celkem
7 406
Poslechnuto skladeb
4 492
Profil registrován
21.3.2016