Šípkový Orchestr - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Šípkový Orchestr punk-dechová hudba / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 638
Poslechnuto skladeb
532
Profil registrován
25.1.2016

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Šípkový Orchestr je jediný orchestr hrající punk-dechovku bez dechových nástrojů. Byl založen za účelem doprovození Šípkové Pouti posledního září roku 2015 a hned po první zkušce následoval nelegální koncert ve foyer Rodulfina na kterém shodou okolností bylo přítomno spoustu politických bestií v čele M. Kalouskem, P. Teličkou a A. H. Schapiroem. Druhým dnem svého života orchestr vystoupil na zahájení festivalu Kavárny naživo před Veletržním palácem v Praze, kde nasbíral nečekanou popularitu kterou sbírá dál a dál. Původní myšlenka jednorázového tělesa pro Šípkovou Pouť se změnila a orchestr ůčinkuje jako plnohodnotná punk-dechovková skupina do dnes. 

Členové:

Oskar Pajer -Zpěv

Zuzana Markéta Macková --Zpěv

Jáchym Skvost Bouzek -Housle

Matouš Vrátnej Kotas -Elektrická kytara

Vojtěch Gott Šnobl -Kontrabas, Baskytara

Adam Panský -Akustická kytara

Marek Valenta -Buben, Bicí

Robert Soukup -Buben

 

Bio a historie