Amplify - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Amplify rock-alternative / Rožnov pod Radhoštěm

„Pozor! Poštovní sovy v ohrožení!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
2 141
Poslechnuto skladeb
904
Profil registrován
9.9.2015

Novinky

DEMO č. 3

Upraveno:

Je cosi okolo deváté večer a já Vám přeji krásné, dobré pozdní ráno, přátelé!
Za poslední měsíc jsme si dali za cíl, aby naše nahrávací technika doznala značných změn. Osvědčená metoda mobilu uprostřed zkušebny se již jevila jako archaický přežitek a tak nastal čas velkého přemýšlení. Po dlouhém a usilovném brainstormingu plného úchvatných ideí a novátorských postupů jsme dospěli k závěru, že je čas vrátit se nohama na zem.
Investovali jsme do nových tužkových baterií, díky nim jsme oživili diktafon, zapli jej a pochopitelně umístili doprostřed zkušebny, výsledek navzdory ambicím za moc nestál.
Takže 23.4.2016 okolo 20. hodiny večerní hrajeme na Spoláku jako předkapela Drobandu, všichni jste zvání, pojďte si nás poslechnout naživo.
V odkazu na minulý dodatek "V zájmu zdravé sebekritiky"... Zájemců je zjevně dost, jen sovy v Rožnově asi něco žere, máte-li tedy zájem, sovu neposílejte, pravděpodobně by nedorazila...


Zastíněni růžovým logem!

Upraveno:

Přatelé, kamarádi a jiné vážené bytosti na bázi uhlíku, zajisté jste si všichni všimli původního popisku. Pokud se tak nějakým záhadným způsobem nestalo, obsahoval sdělení ve smyslu toho, že máme v plánu nahrát pár skladeb líp než mobilem uprostřed zkušebny (což je současný stav).
Skutečně máme v plánu něco nahrát, vážně. Teda snad... Minimálně o tom vášnivě diskutujeme. Jako vedlejší produkt této diskuze vzniklo nové, ještě růžovější logo...
Jo, mimochodem večer 2.4.2016 hrajeme na Rampě v Rožnove p. R., což mělo být vlastně hlavní částí sdělení...
V zájmu zdravé sebekritiky... kdyby někdo chtěl příští "novinku" napsat místo mě, pošlete nám, prosím, sovu s dopisem. Nebo pro jistotu dvě.