Murte - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Murte drum'n'bass-jungle / Praha

„MURTE Explosion in Taiwan 2015 (DNB) !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • MC JACOB (Skyline) dubplate for murte 411 ×
  • MURTE Explosion in Taiwan 2015 (DNB) 529 × Stáhnout MP3 zdarma
  • BREJCHUS_Midnight_Request_Line_DUBPLATE 269 × Stáhnout MP3 zdarma
  • SUPPAFLY - POŠLI MI JOINTA (ILAM) DUBPLATE 368 ×
  • JAMALSKI for MURTE DUBPLATE 265 × Stáhnout MP3 zdarma
  • MC COPPA for MURTE DUBPLATE 344 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

 

Bio a historie

DJ MURTE / Panda Unity / se začíná djingu věnovat zhruba od roku 2002 a má za sebou bezpočet velkých i malých akcí po celé ČR. Jeho sety vždy provázejí zajímavé mixy a při vystoupení panuje velmi energická atmosféra, kterou rozhodně musí cítit každý návštěvník párty!
V jeho bagu najdete spoustu dubplatů, na kterých spolupracoval vskutku s velmi významnými zahraničními i českými osobnostmi elektronické scény!
V současnosti se nevěnuje pouze stylu Drum&Bass ale koketuje i se styly jako jsou DUBSTEP či ELECTRO.
DJ MURTE / Panda Unity / has been involved in DJing since 2002 and has performed at numerous large or small scale venues across the Czech Republic. His sets are always accompanied by interesting mixes and there is a a very dynamic atmosphere at his shows which is obvious to every listener of the party!
In his bag you can find a lot of dubplates on which he collaborated with many virtually very significant Czech and foreign figures of the electronic scene.
At present he is not only engaged with the Drum&Bass but he is also playing with other styles such as DUBSTEP or ELECTRO.