Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Metanoon heavy-symphonic / Jihlava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Ivory z Ravenhill 463 ×
  • Síně slávy 346 ×
  • Dark Assassin 290 ×
  • Jízda Králů 526 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Kapela vznikla v Jihlavě v roce 1988 jako metalová kapela. Po pádu totality se kapela přiklání k středověké tématice a vznikají skladby s námětem o hrdinných válečnících, a legendách o rytířích, hradech a zámcích. Na konci tisíciletí kapela vnáší do tvorby klávesové a orchestrální party, čímž kapela Metanoon získává charakteristický zvuk. Bohatý aranž a barvité texty skladby leckdy v jejich délce posílá až k hranici 10 minut. V roce 2014 došlo ke kompletní obměně muzikantů v kapele a kapela tak znovu dává o sobě vědět.

Členové:

Bohumír Vlach "Bob" - kapelník, skladatel, kytara a zpěv

Lenka Drobílková - zpěv

Jiří Procházka - mandolína

Fanoušci: 43

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 326
Poslechnuto skladeb
1 625
Profil registrován
9.3.2015