Zloději Ticha - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Zloději Ticha progressive-rock / Plzeň

„Věcí pět !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Do pěti počítač (z alba Věcí pět) 224 ×
  • Letecká porucha (z alba Věcí pět) 168 ×
  • Loďka vratká (z alba Věcí pět) 134 ×
  • V bezesných nocích (z alba Věcí pět) 118 ×
  • Zpátky (z alba Věcí pět) 96 ×
  • Hymna koloběžkového gangu (instrumental ze zkušebny) 185 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

 Seskupení Zloději Ticha se původně dalo dohromady na inzerát za účelem založit profesionální ping-pongový tým s cílem probojovat se na nejbližší olympiádu. Bohužel po čase se zjistilo, že ani jeden z členů týmu neumí stolní tenis hrát, a někteří nejmenovaní nebyli schopni se i přes sebevětší úsilí trefit do pohybujícího se míčku. Navíc i další důležitý faktor značně ovlivnil rozvoj pingpongových schopností našeho sdružení, a to fakt, že nikdo z nás nevlastnil pingpongový stůl. Při jedné z týmových porad, při kterých jsme usilovně řešili, jak zvednout chabou výkonnost našeho sportovního družstva, přišla řeč na hudbu. Po vášnivé debatě o Buddy Hollým a hudební výchově na základní škole, Pavel přiznal, že má doma opravdovou elektrickou kytaru.

 Když se později zjistilo, že na ni umí dokonce i hrát, ostatní členové se také osmělili vzít do rukou nějaký ten hudební nástroj, a rozhodli jsme se upustit od našich sportovních cílů a založit rock&rollovou skupinu. Název skupiny zcela koresponduje s původním dojmem a to hluku vycházející ze zkušebny.