Ufosatan - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ufosatan psychedelic-noise / Praha

„Tohle může poslouchat jenom magor...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Smrteníci,

posvátné houby z Yuggothu budou brzy zničeny! Galaxie bude naše!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Smršín

Potěšte nás, mrzké smrtelníky a dopřejte radost nejen sobě, ale i nám! Snad se uvidíme, ať již v této či jiné galaxii či dimenzi! Nechť vaše hudba zní napříč všemi prostory!

Ufosatan

Smrtelníku, srovnání s hudbou vydávanou primáty, kteří si díky evolučnímu omylu myslí, že jsou obdařeni náznakem inteligence, nám lichotí, nicméně na živé vystupování na planetě, kterou nazýváte Zemí, to příliš nevidíme. Nahrávky vznikly v průhu loňské léta spíše pro radost (nejsem si jistý, zda vy smrtelníci takový pocit znáte) a teprve na přímý příkaz Nejvyšší rady Galaktické nespolupráce byly zveřejněny. Ale rozešlu létající mozky do všech koutů 99.000 mnohovesmíru a zeptám se ostatních mimozemšťanů, jak by se k tomu stavěli.

Ékseč Ykžena Dalkop O, frontman.

Smršín

Při poslechu Vašich tónů mě naplňuje stejná směsice euforie a ketaminu, jako při poslechu kapely Svatý Vincent. To je dobře. Plánujete hráti na nějakém koncertě?

Zobrazit všechny názory »