Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kotě Band big-beat-hard rock / Klatovy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Těch kapel je víc, ve kterých se více-méně motám..   Něco historie po současnost :  Od r. 1986-Rotax,Orion,Vejce rock,Caravela,Grafit,The Schmidle boys,Ukradený vjecy,The Wrongs,Elegie,Extra band-2007..od 2007 KOTĚband v roce 2012-2013 záskok v Gulash rock Klatovy+od roku 2013 též okupuji post pěvecký ve skupině Fontána rock Klatovy a Sonet Domažlice.,,posléze Easy Riders,,a Ponorka band..Nyní Ci5 Plzeň.

 

              AVŠAK  aktuálně platí,

že milí přátelé a kamarádi,,rok se s rockem sešel a ku bilancování jest toho dosti..vzhledem k tomu,že jsem k sobě nikoho nesehnal a sám se s K.Bandem potloukati nikterak nehodlám,,když započal jsem s výjmečnou tlupou plzeňáků s názvem   CI5 blbnouti,,, omezuji tímto svoje kraválování pouze pro , známé a kamarády..na akce tomuto přináležející..

Okrouhány jsou aktivity s Fontánou,,Sonetem i s Ponorka Bandem..

 

Dík za přízeň,,Váš,, Honza Kotěšovec

Bio a historie