Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rozšláplý Kecky punk-rock / Řepín

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Punk - Rocková kapela ze Řepína působící od roku 2014.

Sestava 2019

Martin z Lesa - Kytara, Zpěv

Martin Syrový - Bicí, Zpěv

Martina Syrová - Baskytara, Zpěv

Martin Novotný - Kytara

Bio a historie

Vznik:

28.2.2014/Řepín

Historie: Než se začlo hrát


První myšlenka založit kapelu proběhla den před Silvestrem 2013, kdy Martin Punk (v tu dobu jedinný vlastnící hudební nástroj) navrhl Martinu S., že by si mohl koupit bicí a Martina basu a založili by jsme kapelu. Po týdnu jsme se sešli na pivu a začali důkladněji debatovat a tak to šlo dál do doby, kdy nám PPL přivezlo drahocenou objednávku. Zatím jen bicí a kombo k Martinově kytaře. O tři dny pozěji byla vyzvednuta basa a nástroje byli komplet :).

Historie: Od 1. zkoušky

 

První zkouška proběhla 28.2.2014 na kalbě u Martina P., kde jsme jeli 4 akordy dokola s tím že Martin S. a Martina drželi nástroje poprvé v ruce a bylo to super :) !!!

Potom se začlo zkoušet v Řepínské sokolovně, ale ne na dlouho, protože lidem vadilo že nehrajeme Country nebo Džes(viz: song Sokolovna :)). Zkrátka hrajeme agresivní muziku tak nás vyhnali. Naštěstí jsme mohli chodit zkoušet do tělocvičny v ZŠ, díky Paní řiditelce, která nám to s ochotou povolila.

Když už bylo na světě pár songů začali jsme usilovně hledat zpěváka, ale nenašli což vedlo k jedinému začali jsme zpívat sami. Ze začátku jen Martin P., po pořízení zesilovače všichni tři.

Čím víc přibývalo věcí tím hůře se vešli do auta, tak jsme začali zkoušet u Martina a Martiny S., nebo v létě na hájovně u Martina P.

První vystoupení jsme měli na soukromé oslavě v Počáplech a jsme za to hrozně rádi lidi byli super!!!

9.1.2015 jsme měli první oficiální koncert v http://staramydlarna.cz/ hrozně jsme si to užili, dokonce bylo i pogo! :) což nás úplně nabilo!

V únoru se naše parta rozrostla na 4 členy příchodem Kamila (2. kytara) a společně se chystáme na 2. koncert v http://www.baronkaclub.cz/ s kapelou Svoloč a Nebezpečné Vidle.

 

2016

Z nedostatku času od nás bohužel odešel kytarista a kamarád Kamil ...Každopádně fungujeme dál a těšíme se na Vás!!!