Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marvan - Narvan tribute band rock-funk / Jičín

„V SOBOTU 29.10. ve VELKÉM MEZIŘÍČÍ“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kulatej svět 612 ×

Novinky

Wohlídnutí za brněnským Metrem!

Upraveno:

Asi takhle lidi. Dal jsem si wodstup, abych vstřebal a posléze reprodukoval pocity z brněnskýho Metra. Jenže jak zjišťuju, to, jaxme si to my a brňáci užili, nejde popsat. Včetně toho, jak nás wodrovnali Narvanoví basák s bubeníkem tím, že sme je wodrovnali. Proto děkuji Petrovi Mahdalovi za nahrávky, co nám poslal a povolil zveřejnit (ochutnávka v sekci video). Prostě to bylo děsivě boží a těšíme se, že Brno zase někdy dobudeme. Narvan forever, zdraví Marel! P.S., uvidíme se 18.6. v Rychnově u Jablonce nad Nisou!


Léto se blíží! Brno se blíží!

Upraveno:

Muzice zdar a Narvanu zvlášť! Po zimní zahálce se probouzíme zvolna k životu a připravujeme se na letní sezonu. Chcete vědět, kde nás uvidíte a uslyšíte? Tak třeba 14. května v brněnském Metru společně s Kontrollou, současnou grupou rytmický sekce Narvanů, dále pak 17. července v Jičíně. A třeba i jinde ... jednáme o dalších štacích. Info budeme pravidelně dodávat. Každopádně se na vás těšíme, ať už doma v Jécéčku, nebo na výletě. Zdraví Marel!