Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vladimír A. Sulek folk-electronica / České Budějovice

„"Natáčí se CD."“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Vladimír A. Sulek je autorem mnoha písní svých, ale i jiných interpretů. Psal mimo jiné hudbu a texty pro Věrou Martinovou, Petra Dopitu, Magdu Malou a další interprety. Jeho text zhudebnil například i klavírista Lucie Bílé Petr Malásek.

Bio a historie

Vladimír A. Sulek se narodil v Českých Budějovicích, kde bydlí dodnes. Celé dětství strávil zpíváním ve sboru a také hraním dětských rolí v Jihočeském divadle. To ovlivnilo jeho budoucí život. V devíti letech se začal sám učit hrát na kytaru a tehdy také složil první píseň, kterou hrál na malé klávesy. Píseň se posluchačům líbila a tak následovaly další. V současnosti jich má autor okolo 150. vystupuje na svých recitálech. Své písně už zahrál i v divadle Semafor. Píše hudbu i texty nejen pro sebe, ale i pro jiné interprety a skupiny. Rozpětí jeho činnosti je široké. Od tvorby vlastních (folk-rockových) písní, přes tvorbu etnicko-elektronické experimentální hudby, psaní písňových textů v žánrech od rocku až po operu. Vladimír Sulek píše i prózu a poezii a je členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
744
Poslechnuto skladeb
570
Profil registrován
5.12.2014