Tomáš Klus revival - Úvod | Bandzone.cz

Tomáš Klus revival pop / Hranice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Marie
  Nezařazeno
 • Balada
  Nezařazeno
 • Dopis
  Nezařazeno
 • Pocity
  Nezařazeno
 • Pánu bohu do oken
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

jkon

Vytvářet revival existující kapely, hrát si na Kluse a PARAZITOVAT na něm? Ono je totiž mnohem jednodušší si slávu vydobýt takto, že. Zatímco jiní, opravdoví muzikanti co něco tvoří, pak musí bušit ve fabrice, ale pro naše hrdiny je lepší si na chleba vydělat takto, když kdesi v Horní Dolní na to přijdou lidi a spokojí se s tím, což je smutné, jenže bohužel pravdivé. Vytvářet něco svého by bylo moc náročné, když stačí být pouhým parazitem, že. Jenže není to hudba, není to muzikantství. Tohle je klauniáda a ultimátní masakr

Bez profilu

Sid

Zdendo

Promiň, ale tvá žena by asi měla navštívit doktora. Už z prvních tónu je poznat že to není Klus.

Bez profilu

Zdenda...

Vite co lidicky?Ja Vam to reknu asi takto....Kiss revival je u nas jako nasranejch..a ptal se nekdo Simonse jestli muzou jejich pisnicky udelat revival???Hovno!!!!! Tak nevim proc by se mel nekdo ptat Kluse na autorsky prava...My jsme fakt narod debilu.Vzdyt kluci to maji tak super ze i moje zena nepoznala podle poslechu ze to neni Klus.Ja jim za to moc dekuju a jen tak dal BORCI!!!

Zobrazit všechny názory