Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stříbrný Rafael christian-violence / Praha

„Zpívám jako inverzní Edith Piaf“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky


SLVRMXTP: Fresh info!

Upraveno:

Nová kazeta, tenhle pátek. Hodně dřiny i zábavy, hodně neotřelých experimentů i nepopiratelného muzikantství. Ale nebudu tu z toho dělat pozitivní recenzi sám na sebe. To vám radši - vám pár skalním fanouškům, co se koukáte kromě facebooku i na bandzone - podám bližší informace o našem novém počinu.

1. Introitus (1:33)

2. Fakomatosa (3:34)

3. Stříbro (2:18)

4. Sodík (3:44)

5. Felicia flow (Drake cover) (2:32)

6. Syrovost (2:20)

7. Květák (1:46)

8. Modravý (2:44)

9. Velkoměstský (prod. Kazisvět) (2:08)

10. Vzpomínáme s Irenou (2:33)

11. Cibuláři (prod. Kazisvět) (1:30)

12. Rajské jablíčko (2:56)

Release date a zároveň křest je již tento pátek 22. 1. 2016 v klubu Baryton. Všechny pecky z nové kazety zazní naživo, většina z nich poprvé. Teda kromě čísla 12 - Rajské jablíčko. Ale toho si ještě užijete až moc, ale zas nebudu prozrazovat úplně všechno...

Kazeta vychází ve velice omezeném nákladu 30 kusů. Prodejná bude na křtu a nevyprodá-li se, tak i na dalších koncertech do vyprodání zásob. Každý z těchto třiceti nosičů bude unikátem svého druhu. Kromě sériového čísla 1 až 30 v limitované edici bude každá kazeta jediná na světě i svým samotným obsahem. Rozhodli jsme se totiž pro originální koncepci "recyklace" kazet. Každá ze třiceti kazet byla před nahráním třiceti minut našich dvanácti písní již plnohodnotnou kazetou s neposlouchanou hudbou. A po poslední z dvanácti písní na SLVRMXTP začne opět hrát původní kazeta.

O působivou obálku z tvrdého papíru se postaral grafik a typograf Jakub Spurný. Motiv mračouna na jednu stranu umně interpretuje náladu kazety v souvislosti s dlouhodobější image kapely, na druhou stranu působí vkusně a esteticky zapadá do svého konceptu.

Kazeta bude k pořízení za pouhých 70 Kč


Křest SVLVRMXTP!!!

22. 1. 2016 konečně pokřtíme naší novou kazetu jménem SLVRMXTP! Křest proběhne za účasti dalších dvou pražských kapel: DBKL a Les Boules.

Kazeta zde bude také poprvé k dostání. Jelikož vychází v limitované edici 30 kusů, neriskujte a pořiďte si ji co nejdříve! Cena kazety bude krásných 70 Kč.

Na kazetě bude 12 tracků. 6 z toho bude rap, 6 z toho bude pro nás již typická těkavá sloučenina všeho možného.

O grafiku se tentokrát nestarám já a moje pastelky, ale velice talentovaný typograf a výtvarník Jakub Spurný (http://www.spurnej.cz/)

Nahrávání probíhalo opět v Les Boules studiu za odborného dohledu Edvarda Rejthara. O produkci dvou beatů se postaral náš ex-bubeník a kamarád Kazisvět.

Takže v pátek se na vás těšíme a s nákupem neotálejte!