Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Stříbrný Rafael christian-violence / Praha

„Zpívám jako inverzní Edith Piaf“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ve čtvrtek zahrajeme v Chapeau Rouge

Akce se jmenuje Konec Pololetí. Náš set začíná ve 23:15. Zde je odkaz na fb událost:

https://www.facebook.com/events/152196542225003/


Informace a dezinformace

Upraveno:

Čau lidi!

Hele zjistil jsem, že na bandzone už nikdo nechodí (hlavně já už sem vůbec nechodím), což se mi zrovna skvěle hodí!

Bude to rok od releasu Neplechy a fanoušci už na mě začínají naléhat, abych co nejdřív pustil do světa nové písně. To mě moc nebaví :-( Tak jsem se rozhodnul, že na všech možných dalších sociálních sítích začnu rozšiřovat fámy o svém budoucím směřování... a akorát sem napíšu PRAVDU. Pro těch pár nejvěrnějších fanoušků, co sem chodí poslouchat starý písničky, který jinde, než na bandzonu, nejsou.

Takže: už koncem září jsem nahrál svoje nový album. Bude se jmenovat Okolnosti. Je to pořádný, rockový, našláplý album jak jsem dělal v raných letech své hudební tvorby ;-) Tentokrát žádnej rap, žádný country... jen kytary, basa, bicí, zpěv, vynalézavý texty... a stříbrný oheň v srdci! ;-)

Album se momentálně mixuje a masteruje. Do konce listopadu dám ven videosingl a 13. 12. by mělo vyjít samotný album! Bližší info brzy ;-)

Rafael S.


Neplecha v plném proudu

V listopadu jsem vydal své přelomové, solové, rapové album Neplecha. Album se rychle vyprodalo, proto teď dělám reedici dalších pětadvaceti kusů. Navíc připravujeme historicky první rafaelí merchendise a hráváme naživo. Všechny příslušné informace naleznete na našem facebooku