Verus MC - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Verus MC rap-alternative / Benešov

„Verusova Archa!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 389
Poslechnuto skladeb
188
Profil registrován
8.9.2014

Členové

Nástrojové obsazení: Rap, DJ, Zpěv, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Snažím se působit jako český rapper a zpěvák, který svůj projekt zahájil v dubnu 2013. Moje texty se snaží vést generaci mladých lidí správným směrem a v druhé řadě se snaží zachovat přesný význam hip-hopu. Nedílnou součástí projektu je také reakce na dnešní svět plný lží a polopravd! Jedná se o domácí produkci podloženou různorodými mixtapy. V budoucnosti je na plánu tvorba vlastní muziky a studiové nahrávky.

Bio a historie

V roce 2013 jsem začal s tímto projektem, na českou scénu jsem vstoupil úvodním recitálem a následně uvedl mixtape, EP a několik dalších tracků. Rok poté, co jsem napsal první text jsem uzavřel tzv. I.etapu a začal zcela novou a lepší úvodním singlem Vyznání. Poslední den v roce 2014 jsem vydal své oficiálně první album Rok v éteru a krátce na to ještě Raritky EP. Novým rokem jsem zahájil novou, III. etapu, která je už zase o poznání lepší a jako první se představil zcela nový romantický projekt Divoká Kočka věnovaný mojí nejlepší kamarádce a dívce, která je součástí mého života. Kromě několika dalších písní jsem představil také druhé řadové album Verusova Archa a singl Teď! Tady!