Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gustavo Rojo pop-indie / Brno

„právě jsme support Max Power Tour 2018 Monkey B...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Nej song 144 ×
  • Kájino 433 ×
  • Výlet 260 ×
  • Dotýká- Dvojka (2017) 170 ×
  • chaty 604 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Gustavo Rojo je indiepopová kapela, ostřejšího ražení, živelného projevování, životního nenadhledu, bez předsudků k osobnostní nahotě.

Hledáme kapely, nebo kapely které hledají kapelu pro společný koncerty všude možně...

Zdravo Gustavo. 

Bio a historie

Kapela se stala dne16.5.2014, hraje i zpívá česky, své vlastní písně, svých vlastních životních i neživotních příběhů. Písně i texty dělají všichni v kapele, 16.5.2015:-)natočila v ostravském Citronu první desku Gustavo Rojo, 9/2017 druhou s názvem Dvojka, a teď je na spadnutí třetí.....teda, ještě na trochu dlouhý spadnutí.... Kapela se zatím skládá ze zpěváka  Aleše Čumy, baskytaristy Jendy Čumy, kytaristy Honzy Čumy, bubeníka Petra Hermanna, a čeká na klávesáka, nebo i čku .......  ........, bude doplněno.

Jednou z nejsilnějších stránek Gustavo Rojo jsou jejich živé koncerty, které by měl alespoň jednou za život vidět každý, dále má několik dalších stránek, podobně silných.