Bez profilu
LubomírHotový&spol
Mám takovej dojem- že jste tady už byli-co?Ještě nejste asi rodičové--- myslí to s váma fakt dobře.Ale ne všechno je akorát-jsme lidé omylní aproto potřebujeme co? No přece Boha .On umí a ví všechno....znáte Ho...? K.L.H.

