Lee Roy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Lee Roy rap-hip hop / Sokolov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pochopil som 16 ×
  • Je to láska věř mi 8 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Lee Roy a CaBi ft. V.A.S.- Jdeme hore 13 ×

Fanoušci: 1

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
491
Poslechnuto skladeb
37
Profil registrován
5.5.2014

Členové

Nástrojové obsazení: Rap

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Captcha obrázek

Dodatečné info

Jiří Schug známe ho také pod jménem jménem Lee Roy. Narozen 20.5.1998 v Sokolově. Nyní je mu 15 let. Je to 15ti letý rapper z malého města Oloví u Sokolova. Hudbu již tvoří 2 roky. Je spoluzakladatel nahrávacího studia Dalava Records. Vydal pár písniček který mají na kontě už desítky tisíc zhlédnutí. Mezi jeho najznámější patří song "I love you". Tam chlapec popisuje jeho vztah k holce a vyznává jí lásku. Jeho texty jsou velmi hluboké a jsou k zamyšelní. Dne 13.1.2013 Založil Lee Roy skupinu s jednaadvacetiletým rapperem z Mostu "CaBim"(NGU) Vydali zatím jenom pár písniček (Žena snů, Občas se ptám, Sen) ale chystají toho hodně. Kdy výjde jejich Mixtape zatím tají. I přes to že je Lee Royovi 14 let už má za sebou pár vystoupení a koncertů. A další chystá. Můžete si ho přidat a sladovat na facebooku www.facebook.com/jirka.schug nebo na jeho stránce www.facebook.com/leeroyRAP.

Bio a historie

Život[edit]

  • Lee Roy začal rapovat ve svích 12ti letech. Do tý doby se o hudbu moc nezajímal. Věnoval se spíš sportu který dělá až doposud Karate. V karate má také úspěchy. Karate dělá už od svích sedmi let. Vyhrál druhé místo v Mistroství České Republiky Kyokushin karate v Hradci Králové. Pak první místo Národní pohárKickboxu v Ústí nad Labem. Jirka byl více než 15x
  • na závodech a projel tak celou Českou Republiku. Pak začal poslouchat amerického rappera Eminema. A začal si překládat jeho texty. Poté ho napadlo že by si mohl složit svůj vlastní text a tím to všechno začelo.
  • Psal svoje první texty a nahrával svoje první písničky. Založil skupinu R.M.O. která se po krátké době rozpadla.
  • Lee Roy dlouho působil na České scéně solo a dnes vydává ať už soloví Tracky tak písničky s parťákem CaBim.