Mrakoplaš Light Orchestra - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Mrakoplaš Light Orchestra blues-acoustic / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Déšť
  • Změnila ses
  • Domů
  • Co se ti...
  • Bugs Bunny

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Pavel Lipták a Martin Kalenda tvoří duo vzniklé jako akustická odnož bluesrockové formace Mrakoplaš. Toto duo vychází z bluesových a folkových tradic a hraje v té nejzákladnější podobě jen s kytarou a zpěvem. Vzniklo potřebou užšího kontaktu s publikem a pro menší svázanost aranžemi, než je tomu ve velké kapele. Hrají převážně vlastní autorské písně, které jsou inspirované životem a tím, co vidí kolem sebe.

Pavel Liptak and Martin Kalenda form duo, which was formed as an offshoot of acoustic blues-band Mrakoplas (Rincewind). This duo is based on blues and folk traditions and plays in its most basic form with just a guitar and singing. Created the need for closer contact with the audience and for free arrangements. Plays mostly original songs that are inspired by life and what they see around them.

Bio a historie

Členové:

Pavel Lipták

Martin Kalenda

...více na http://mrakoplas.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=55&lang=cs