Dvazdavu - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dvazdavu hip hop-rap / Hrabůvka

„Připravujeme hlavní skladbu ,,Vítej v realitě''“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 5

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
337
Poslechnuto skladeb
72
Profil registrován
31.1.2014

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zdravím Vás, dlouho jsme jeli každý sólo ale nakonec jsme se rozhodli založit kapelu s názvem DvaZDavu. Název proto, že to vystihuje naše povahy a osobnosti. Já DRA a CIKNORO jsme spolu na majku jeli od školních let, ale skladby přicházely postupně, vždycky jedna za čas. Teď jsme na cestě, kdy chceme dávat to nejlepší z nás a prosadit svou hudbu. Doufám, že se Vám naše tvorba bude líbit x) .. Většina skladeb bude na serveru YOUTUBE.COM, které budeme samozřejmě zveřejňovat i tady. Jedna se spíš o to, že zde si můžete dané skladby stáhnout do svých přehrávačů, mobilů a jiných přenosných médií. Přeji příjemný poslech x)

Bio a historie

Skupina DvaZDavu je tvořena ze dvou členů a to DRA a CiknoroArou. Skupina byla založena čerstvě a to 30. ledna 2014 tudíž dnešním dnem.